Image of Ladies'Spectacle frame Loewe VLWA17M530Z50 (ø 53 mm)
Ladies'Spectacle frame Loewe VLWA17M530Z50 (ø 53 mm)
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Loewe VLWA17M530Z50 (ø 53 mm) and other Loewe products! The best quality at the best price is now within reach!. Material: Acetate. Crystal: ø 53 mm. Bridge: 17 mm. Legs: 140 mm. Includes: Includes the brand's case. Non-prescription glass. General Product Safety Regulations information:. Loewe S.A.. 159, avenue Charles de Gaulle. 92521 - Neuilly-Sur-Seine cedex. +33911538181. [email protected]. https://www.loewe.com/eur