Image of Ladies'Spectacle frame Loewe VLWA17M5301FW Red (ø 53 mm)
Ladies'Spectacle frame Loewe VLWA17M5301FW Red (ø 53 mm)
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies'Spectacle frame Loewe VLWA17M5301FW Red (ø 53 mm) and other Loewe products! The best quality at the best price is now within reach!. Colour: Red. Material: Acetate. Crystal: ø 53 mm. Bridge: 17 mm. Legs: 140 mm. General Product Safety Regulations information:. Loewe S.A.. 159, avenue Charles de Gaulle. 92521 - Neuilly-Sur-Seine cedex. +33911538181. [email protected]. https://www.loewe.com/eur