Image of Ladies'Spectacle frame Loewe VLW961M53GB7Y (ø 53 mm)
Ladies'Spectacle frame Loewe VLW961M53GB7Y (ø 53 mm)
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies'Spectacle frame Loewe VLW961M53GB7Y (ø 53 mm) and other Loewe products! The best quality at the best price is now within reach!. Gender: Lady. Material: Acetate. Legs: 135 mm. Bridge: 16 mm. Non-prescription glass. Characteristics: Non-prescription glass. Lenses: Ø 53 mm. Includes: Includes brand case or cover. Colour:. Blue. Black. Type: Spectacle frame. General Product Safety Regulations information:. Loewe S.A.. 159, avenue Charles de Gaulle. 92521 - Neuilly-Sur-Seine cedex. +33911538181. [email protected]. https://www.loewe.com/eur